Diamenty, Brylanty – Biżuteria, Pierścionki

Royal Diamonds

Diamenty inwestycyjne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo diamenty jubilerskie oraz inwestycyjne a każdy diament opatrzony jest certyfikatem autentyczności. Posiadamy również diamenty dostępne od ręki, gotowe do wysyłki lub osobistego dostarczenia, co jest niezwykle istotne dla współpracujących z nami warsztatów jubilerskich.

Dlaczego my?

Dzięki współpracy z Royal Diamonds mają Państwo pewność, że kupują diamenty w możliwie najniższych cenach bez marży całego łańcucha pośredników. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem zakupu diamentów w profesjonalnej hurtowni jest bezpieczeństwo transakcji i gwarancja autentyczności kamieni.

Oferujemy tylko i wyłącznie diamenty posiadające międzynarodowe certyfikaty wystawione przez najlepsze laboratoria gemmologiczne na świecie – GIA – Gemmological Institute of America; HRD Antwerp, IGI – International Gemological Institute.

Wyroby Jubilerskie

Oferta dla specjalistów

Naszą ofertę kierujemy do jubilerów, złotników oraz producentów biżuterii, którzy kupują diamenty „luzem”. Specjalizujemy się w dostawie białych diamentów o szlifie brylantowym dla małych i dużych zamówień.

X