Diamenty, Brylanty – Biżuteria, Pierścionki

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Skup kamieni jubilerskich 
brylantów i diamentów

[/vc_column_text][vc_column_text]

brylantyJako marka specjalizująca się w sprzedaży diamentów oraz innych kamieni dla jubilerów naszym Klientom oferujemy również usługi skupu kamieni jubilerskich. Prowadzimy skup brylantów i diamentów, zapewniając profesjonalną i rzetelną wycenę kamieni, korzystne ceny zakupu i natychmiastową wypłatę gotówki. W sytuacjach, w których nie jesteście Państwo pewni autentyczności kamienia będącego przedmiotem sprzedaży zapewniamy bezpłatną weryfikację i wycenę kamienia. Honorujemy zarówno brylanty i diamenty bez oprawy, jak również kamienie będące elementem biżuterii.

Jak skup brylantów i diamentów szacuje wartość kamieni jubilerskich?

O rzeczywistej wartości rynkowej kamieni szlachetnych, takich jak brylanty i diamenty decydują ich właściwości chemiczne i fizyczne. Najważniejsze cztery parametry decydujące o cenie kamieni określa się mianem reguły „4C”. Zaliczamy do nich:

W przypadku sprzedaży brylantów i diamentów o ostatecznej wartości transakcji decydują indywidualne cechy każdego kamienia. Jako profesjonalny skup brylantów i diamentów zapewniamy indywidualną ocenę każdego kamienia zgodnie z regułą 4C. Ocena i wycena nie zobowiązują Państwa do sprzedaży.

Kto może nawiązać współpracę z naszym skupem diamentów i brylantów?

Skup diamentów i brylantów Royal Diamonds współpracuje z osobami prywatnymi, zakładami jubilerskimi oraz producentami i hurtownikami kamieni szlachetnych. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdej transakcji. Klientów zainteresowanych sprzedażą kamieni jubilerskich zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i poddamy wycenie oferowane kamienie. Istnieje również możliwość sprzedaży innych kamieni szlachetnych o przeznaczeniu jubilerskim.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

X